sjk hair extensions colour chart drawstring ponytail hairstyles for black hair latex clothes super glue hair to scalp thick hair extensions 200g latex clothing kinky coily hair extensions human hair topper reviews latex dress

Uv Baskı

U.V. (Ultraviole) Baskı Tekniği, Güneş Işığına Dayanıklılığı İle Baskı Çalışmalarının Kurumasını Kısıtlamak Amacı İle Kurutma Süresini 1 Sn.'Den Daha Az Süreye İnmesi Ve Bununla Birlikte Boya Özelliğinden Dolayı Güneşten Solma Gibi Baskıya Zarar Veren Nedenlerin Ortadan Kalkmasını Sağlar. UV Baskı Sistemi İle Gerçekleştirilen Baskı Malzemesi Su Gibi Maddelerden Etkilenmezler, Ofset Baskı İle Basılan Malzemelere Göre Daha Dayanıklıdırlar Ve Çok Daha Uzun Ömürlüdür.
 
UV Baskı Sistemi Bir Çok Malzemeye UV Kurutma Sistemi Sayesinde İstenilen Oranda Renkle Rahatlıkla Ve Sorunsuz Baskı Yapılabilir. Kontrol Panel Etiketleri, Leksan Film, Kağıt, Şeffaf, Opak Çıkartma, Alüminyum  Etiketler, Ürün Üzerine Kullanma Talimatları Başta Olmak Üzere Geniş Bir Uygulama Çeşitliliğini Desteklemektedir. UV Teknolojisi Ve Baskı Yapan Cihaz Bir Çok Özel Ürün Üzerine Direk Olarak Baskı Yapmaktadır.
 
AHŞAP / SERAMİK / TAŞ MAGNET / CAM / METAL / PLASTİK / KARTON /
FOREKS & FOTOBLOK / PLEXİ
Ve Tüm sert Malzemeler üzerine direk baskı..