sjk hair extensions colour chart drawstring ponytail hairstyles for black hair latex clothes super glue hair to scalp thick hair extensions 200g latex clothing kinky coily hair extensions human hair topper reviews latex dress

HAKKIMIZDA

2007 yılında kurulan Rota Reklam, bünyesinde bulundurduğu geniş müşteri portföyü ile butik reklamcılığı kendisine prensip edinmiştir. Çalışma prensibi ile saygın bir izlenim yaratma çabasında olup işletme KKTC’nin büyük bölümünde hizmet vermektedir.

Rota Reklam çalışmalarında markanın karakterini ve özelliklerini en iyi biçimde anlamak ve anlatmak amacını taşır. Etkili tanıtımı hedefini gerçekleştirerek, firmanın istenilen maksimum verime ulaşılmasını sağlar.

Rota Reklam, grafik tasarım, iç ve dış mekan dijital baskı, araç,  cephe ve cam giydirme, pankart, baskılı bayrak, matbaa hizmetleri, ışıklı ışıksız tabela çeşitleri, yönlendirme levhaları, tekstil ve promosyon gibi günümüzde her kurumsal şirketin ihtiyacı olan hizmetleri sunmaktadır.

Bununla birlikte, KKTC yerel gazeteleri ve radyolarının da bayisi olan Rota Reklam, görsel ve işitsel yoldan tanıtımda da ada genelinde hizmet verir.