sjk hair extensions colour chart drawstring ponytail hairstyles for black hair latex clothes super glue hair to scalp thick hair extensions 200g latex clothing kinky coily hair extensions human hair topper reviews latex dress

Dijital Baskı

Dijital baskı teknikleri makinaları ile, piyasada bulabileceginiz en kaliteli baskıyı elde edebilirsiniz.

Özellikle 4 renk makinalarla, hayalinizdeki rekleri, reklam ürünlerinizde kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Tabela reklam ve dış cephe reklamları için kullanabileceginiz baskı tekniği dijital baskı tekniğidir.

Marka bilinirliğinizi arttırmak için kullanabileceğiniz reklam çalışmalarında  kullandığınız baskı çeşidinin önemli olduğunu göz ardı etmeyiniz.

 ) İç Mekan (indoor) Dijital baskı
İçmekan dijital baskı adından da anlaşılacağı üzeri güneşten ve kötü hava koşullarına maruz kalmayacak yerlerde kullanılır. Kalite olarak Dış mekan Dijital Baskıya göre daha kalitelidir. Fotoğraf görüntüsünde baskılar elde edebilirsiniz. İç mekan Dijital baskı makineleri su bazlı oldukları için malzemelerinin üzerine laminasyon atılması gerekir atılmaz ise en ufak bir su damlasında akma yapabilir.
Dijital Baskı merkezimizde şu an Hp 5500 ile saatte 6 m2 fotoğraf kalitesinde baskı alıp siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.


Mağazaların vitrin içi uygulamalarında,fast food veya restaurant gibi yerlerin ışıklı ve ışıksız panolarında , mağazaların iç dekorasyonlarında , fotoğraflarda , posterlerde kalite anlamında aklımıza gelebilecek her noktada kullanılır.
Dijital Baskı Nerelerde Kullanılır ?Dijital Baskı günümüz dünyasında her sektöre hitap etmektedir. Kurumsallaşmış veya kurumsallaşma yönünde çaba gösteren firmaların kendilerini dünyaya En Hızlı ve En Renkli şekilde tanıtmalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dijital Baskı Binalar üzerine yapılan reklam çalışmalarında araç üzeri reklam baskılarında yol kenarlarındaki bilboard ve ışıklı raketlerde,yer baskılarında ,yönlendirmelerde , mağazaların cam ve iç dekorlarında , bez afişlerde ,Sonuç olarak Dijital Baskı Aklımıza gelebilecek A’dan Z’ye her alanda ve Her Sektörde Kullanılır…
Dijital Baskı merkezimizde de Siz değerli müşterilerimizin Daha hızlı ve Daha kaliteli baskı alabilmeniz için bünyemizde şu an ;
• Seiko 8 kafa 3,20 ‘lik Dışmekan Dijital Baskı Makinesi,
• Spectra Kafa 3,20 ‘lik Dışmekan Dijital Baskı Makinesi,
• Hp 5500 İç mekan Dijital Baskı makineleri ile Hizmet vermekteyiz……
Dijital Baskı Avantajları Nelerdir ?
Dijital Baskının bizlere sağladığı yararları şöyle sıralaya biliriz;
• Dijital Baskı ilk olarak sektöre hız getirmiştir.Günümüzden 20 yıl öncesine gittiğimizde reklam sektöründe çalışan insanlar Dijital Baskı tarzında olan işlerini Fırça yöntemiyle yapıyorlardı bu çok büyük bir zaman kaybıydı. Mesela ; 10×10 mt = 100 m2 bir görselin hazırlanması aylar alıyordu Fakat günümüz teknolojisinin bize kazandırmış olduğu Bilgisayar destekli Dijital Baskı sayesinde bu olay sadece 1 Saat gibi kısa bir sürede mümkün olmaktadır.


• Dijital Baskı merkezimizde bu hızı Seiko 8 kafa 3,20lik dış mekan baskı makinesinde rahatlıkla elde edebiliyoruz.
• Dijital Baskı da ikinci olarak Kalite karşımıza çıkıyor . Kurumsal bir firmanın kendini dünya piyasasına tanıtmasında büyük bir avantaj sağlıyor.
• Ücüncü olarak Dijital Baskı da Boyut önemlidir.. bir imajı istediğimiz bir boyutta büyültme ve küçültme imkanı sağlıyor
• Dijital Baskı da son olarak diye bileceğimiz Uzun yıllar Kötü hava koşullarında bozulmadan kalabilmektedir.
Dijital Baskı Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir ?
• Tasarımı yapacak kişinin öncelikle Dijital Baskı yapılacak imajın yüksek çözünürlülükte olmasına dikkat etmelidir.
• Tasarımı yapılmış imajın renk modunun 4 renk cmyk olmasına dikkat edilmelidir.
• Çünkü Dijital Baskı makineleri 4renk cmyk modu ile çalışır aksi halde tasarımdaki renklerle Dijital Baskı da alınan renkler birbirini tutmaz.
• Çalışmaları 1/1 oranda çalışmak gerekir…Tasarımı yapılacak olan görselin çalışmanın uygulanacağı alan üzererinde birebir oranda ölçeklendirilip çalışmak gerekir.Aksi halde görüntü bozukluğuna yol açar.
Araç Üzeri Dijital Baskı Kaplamalarında Uyulması Gererken Kurallar Nelerdir ?
• Dijital Baskı yı uygulayacağımız aracın temiz olması gerekir.En önemli faktörlerden bir tanesi kullanılan malzemedir. Araçlarda normal Dijital Baskı folyosu kullanılmaz. Çünkü bu 1-2 ay gibi kısa sürede kıvrılan kenarlardan atmasına veya yırtılmasına yol açar .


• Araç kaplamalarında Dijital Baskılı özel cast folyo kullanılır . Bu folyo Aracın girinti ve çıkıntılarına daha iyi nüfus ederek araçta bir bütünlüğü sağlar. Bu Dijital Baskılı cast folyoyu araca sıcak hava ile yapıştırmak daha uygundur.Dijital Baskılı Cast folyo gereken şartlara uyulduğunda 5 yıla kadar ömrü vardır..
a) Kimyasal çözünürlük içeren yıkama olaylarından kaçınmak
b) Dijital Baskılı cast folyo ya özel cast Laminasyon atmak